דלג לתוכן הראשי

אבקת סקורפיון בתפזורת

  • 35
אזל המלאי עבור /

תיאור:

פלפל סקורפיון החזיק לא מעט זמן בתואר הפלפל הכי חריף בעולם על ידי שיאי העולם של גינס עם כ 1,500,000 יחידות סקוביל, ככה שזה לא פלפל שאפשר לקחת אותו בקלות.  השם מגיע הן מהעוקץ החריף של הפלפלים האלה והן מכיוון שקצוות הפלפלים מזכירים עוקץ של עקרב (סקורפיון). בניגוד מוזר למדי הטעם בדרך כלל מתואר כטעם פירותי מאוד המזכיר ורדים וגרניום. כמו כל האבקות אצלנו, גם זו מכילה אך ורק פלפלי סקורפיון מיובשים וטחונים, ללא כל תוספות.  האבקה מצוינת להוספה של חריפות גבוהה מאוד למנות כמו מטבלים שונים, בשרים וירקות.
האבקה מגיעה בצנצנת זכוכית מתברגת. 

משקל נטו: כ-12 גרם.

רמת חריפות: 655,000 – 880,000 יחידות סקוביל (לשם השוואה, פלפל אנהיים הנקנה בסופר מכיל כ 2,500 יחידות סקוביל בממוצע). יש להשתמש בכמות מדודה ולהזהר ממגע ישיר עם העור והעיניים (בכדי לתת לכם מושג - אנו לובשים מסיכה, כפפות ומשקפי מגן בזמן האריזה).

רכיבים: פלפל סקורפיון.
זמן אספקה ותנאי רכישה:

בשלב זה המשלוחים נעשים דרך דואר ישראל, במשלוח דואר רשום. זמן הגעה ממוצע כ-6 ימי עסקים אך יתכנו עיכובים נוספים בשל הקורונה ולכן במקרים קיצוניים זה עלול גם לקחת שבועיים. לכל שאלה אנא פנו אלינו בהודעה דרך האתר או דרך הודעת וואטסאפ למספר 050-8448760.

מדיניות החזרת מוצרים:

בשל טבע המוצר, אין אפשרות החזרת מוצרים כאשר נפתחו.
אם קרתה תקלה אנא צרו קשר ונעשה את כל מה שאפשר כדי לפתור את הבעיות.

תגובות:


מדיניות לשימוש באתר
סקירה כללית
אתר זה מופעל על ידי "חריפתא - חנות רטבים חריפים ועוד" (להלן: "חריפתא" או "האתר"). השימוש באתר זה, לרבות שימוש ורכישה, כולל תוכנו כגון המידע, הכלים והשירותים שבו, מהווה הסכמה וקבלת כל התנאים, המדיניות וההגבלות המפורטים לעיל.
אנא קרא בעיון את תנאי השירות הללו לפני כניסה לאתר שלנו או שימוש בו. על ידי גישה או שימוש בחלק מהאתר, אתה מסכים להיות מחויב לתנאי שירות אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אינך רשאי להיכנס לאתר או להשתמש בשירותים כלשהם. אם תנאי שירות אלה נחשבים כהצעה, הקבלה מוגבלת במפורש לתנאי שירות אלה.
כל שינוי באתר יהיה כפוף גם הוא לתנאי השירות המפורטים פה. ניתן לעיין בגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בעמוד זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק בתנאי שירות אלה על ידי פרסום עדכונים ו / או שינויים באתר האינטרנט שלנו. באחריותך לבדוק בדף זה מעת לעת אם קיימים שינויים. המשך השימוש שלך או הגישה לאתר בעקבות פרסום כל שינוי מהווה הסכמה לשינויים אלה.
תוכן האתר ותקנון זה מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. ההתייחסות הינה לשני המינים כאחד. בכל מקום בו מנוסח תוכן האתר ו/או תקנון זה בלשון יחיד ההתייחסות הינה ליחיד ו/או לרבים לפי העניין.

סעיף 1 - תנאי חנות מקוונים
אינך רשאי להשתמש במוצרינו למטרה בלתי חוקית או בלתי מורשית כלשהי, ואף אינך, במסגרת השימוש בשירות, מפר את כל החוקים בסמכותך (כולל אך לא מוגבל לחוקי זכויות יוצרים).
אסור לך להעביר תולעים או נגיפים או כל קוד בעל אופי הרסני.
הפרה או הפרה של אחד מהתנאים תביא לסיום מיידי של השירותים שלך.

סעיף 2 - תנאים כלליים
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לשירות לכל אדם מכל סיבה שהיא ובכל עת.
בשימוש באתר אתה מבין כי התוכן שלך (לא כולל פרטי כרטיס אשראי), עשוי להיות מועבר ללא הצפנה וכולל (א) שידורים ברשתות שונות; ו (ב) שינויים להתאמה ולהתאמה לדרישות הטכניות של רשתות או התקנים מחוברים. פרטי כרטיס אשראי מוצפנים תמיד במהלך העברה ברשתות.
אתה מסכים שלא לשכפל, להעתיק, למכור, למכור או לעשות שימוש כלשו בחלק מהשירות, להשתמש בשירות, או לגשת לשירות או לכל איש קשר באתר שדרכו ניתן השירות, ללא אישור מפורש בכתב מ"חריפתא".
הכותרות המשמשות בהסכם זה כלולות מטעמי נוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו בדרך אחרת על תנאים אלה.
סעיף 3 - דיוק, שלמות וזמינות המידע
חריפתא מסירה מעצמה אחריות אם המידע המוצג באתר זה אינו מדויק, מלא או עדכני. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך עליו או להשתמש בו כבסיס הבלעדי לקבלת החלטות ללא התייעצות עם מקורות מידע עיקריים, מדויקים יותר או עדכניים יותר. כל הסתמכות על החומר באתר זה הינה על אחריותך בלבד.
אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי, בהכרח, אינו עדכני ומסופק לעיונך בלבד. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תוכן אתר זה בכל עת, אך אין לנו כל חובה לעדכן מידע כלשהו באתרנו. אתה מסכים שבאחריותך לפקח על שינויים באתר שלנו.

סעיף 4 - שינויים בשירות ובמחירים
מחירי המוצרים שלנו עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק או תוכן ממנו) ללא הודעה בכל עת.
לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד ג ' כלשהו בגין כל סוג של שינוי, השעיה או הפסקת השירות.

סעיף 5 - מוצרים או שירותים (אם רלוונטי)
מוצרים ושירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן בלעדי דרך האתר. מוצרים או שירותים אלה עשויים להיות בכמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או להחלפה רק על פי מדיניות ההחזרה שלנו.
עשינו כל מאמץ להציג בצורה מדויקת ככל האפשר את הצבעים והתמונות של מוצרינו המופיעים בחנות. עם זאת איננו יכולים להבטיח כי תצוגת צג המחשב שלך תהיה מדויקת ועל כן איננו מתחייבים
אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את מכירות המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם או אזור גיאוגרפי על בסיס מקרה פרטני. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את כמויות המוצרים והשירותים שאנו מציעים. כל תיאורי המוצרים או תמחור המוצרים כפופים לשינויים בכל עת וללא הודעה, על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק לשווק ו/ או לייצר כל מוצר בכל עת.
אנו לא מתחייבים כי איכות המוצרים, השירותים, המידע או כל חומר אחר שנרכש או הושג על ידך יענו על ציפיותיך.

סעיף 6 - דיוק כתובות ומידע על חשבונות
חריפתא שומרת לעצמה את הזכות לסרב לכל הזמנה שתתבצע באתר. אנו רשאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, להגביל או לבטל כמויות שנרכשו לאדם, למשק בית או להזמנה. הגבלות אלה עשויות לכלול הזמנות שבוצעו על ידי אותו חשבון לקוח או אותו חשבון, אותו כרטיס אשראי ו / או הזמנות המשתמשות באותה כתובת חיוב ו / או משלוח. במקרה שאנו מבצעים שינוי או מבטלים הזמנה, ההודעה תתבצע על ידי פנייה לכתובת הדואר האלקטרוני ו / או לחיוב / מספר הטלפון שנמסרו בזמן ביצוע ההזמנה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או לאסור הזמנות לפי שיקול דעתנו הבלעדי, במיוחד כאלו הנראות שהמשתמש סחר, סוחר או מתכוון לסחור במוצרים ו/או השירותים אותם הזמין, מזמין או מתכוון להזמין.

עבור על הרכישות שבאתר, אתה מסכים לספק פרטי רכישה וחשבון עדכניים, מלאים ומדויקים. אתה מסכים לעדכן מייד את חשבונך ומידע אחר, כולל כתובת הדוא"ל שלך ומספרי כרטיסי האשראי ותאריכי התפוגה שלהם, כך שנוכל להשלים את העסקאות שלך וליצור איתך קשר לפי הצורך.
לפרטים נוספים אנא עיינו במדיניות ההחזרות שלנו.
סעיף 7 - כלים אופציונליים
בשימוש באתר אנו עשויים לספק גישה לכלים של צד שלישי שאיננו מפקחים עליהם ואין לנו שום שליטה או השפעה.
אתה מאשר ומסכים כי אנו מספקים גישה לכלים כאלה "כפי שהם" ו"כפי שיש" ללא כל אחריות, מצג או תנאי מכל סוג שהוא וללא כל אישור. לא תהיה לנו כל אחריות הנובעת או קשורה לשימוש שלך בכלים אופציונליים של צד שלישי.
כל שימוש על ידך בכלים אופציונליים המוצעים דרך האתר הוא על אחריותך ושיקול דעתך בלבד ועליך לוודא שאתה מכיר ואשר את התנאים שבהם הכלים ניתנים על ידי ספקי צד שלישי הרלוונטיים.
אנו עשויים, בעתיד, להציע שירותים ו / או תכונות חדשות דרך האתר (כולל שחרור כלים ומשאבים חדשים). תכונות ו / או שירותים חדשים כאמור יהיו כפופים גם לתנאי שירות אלה.
סעיף 8 - קישורי צד שלישי
חלקם או כולם של התוכן, המוצרים ושירותים מסוימים הזמינים באמצעות השירות שלנו עשויים לכלול חומרים מצדדים שלישיים.
קישורי צד שלישי באתר זה עשויים להפנות אתכם לאתרים מצד שלישי שאינם קשורים אלינו. איננו אחראים לבדיקה או הערכת התוכן או הדיוק ואיננו מתחייבים ולא תהיה לנו כל אחריות או אחריות כלשהי לחומרים או אתרי צד שלישי כלשהם, או לחומרים, מוצרים או שירותים אחרים של צדדים שלישיים.
איננו אחראים לכל נזק או נזק שקשור לרכישה או שימוש בסחורות, שירותים, משאבים, תוכן או כל עסקאות אחרות שנעשו בקשר לאתרי צד שלישי כלשהם. אנא בדוק היטב את המדיניות והנהלים של צד שלישי וודא שאתה מבין אותם לפני שתבצע עסקה כלשהי. תלונות, טענות, חששות או שאלות הנוגעות למוצרי צד ג 'יש להפנות לצד ג'.

סעיף 9 - הערות משתמש, משוב ושליחות אחרות
אם, אתה מגיש רעיונות ספציפיים מסוימים (למשל הרשמה לתחרות) לפעילויות ביוזמתנו או שולח רעיונות יצירתיים, הצעות, הצעות, תוכניות או חומרים אחרים, ללא בקשתנו, בין אם באופן מקוון, בדוא"ל, בדואר רגיל, או אחר (להלן: תגובות), אתה מסכים כי אנו רשאים, בכל עת, ללא הגבלה, לערוך, להעתיק, לפרסם, להפיץ, לתרגם ובאופן אחר להשתמש בכל מדיה כלשהי בתגובות שתעביר אלינו. אין אנו מתחייבים (1) לשמור על תגובות כלשהן בסודיות; (2) לשלם בגין תגובה כלשהי; או (3) להגיב לכל תגובה.
אנו עשויים, אך איננו מחויבים, לפקח, לערוך או להסיר תכנים שאנו קובעים על פי שיקול דעתנו הבלעדי, אם אינם חוקיים, פוגעניים, מאיימים, בעלי אופי של הוצאת דיבה, מכפישים, פורנוגרפיים, מגונים או מפרים את הקניין הרוחני של צד כלשהו או תנאי שירות אלה .
אתה מסכים שהתגובות שלך לא יפרו שום זכות של צד ג' כלשהו, לרבות זכויות יוצרים, סימנים מסחריים, פרטיות, אישיות או זכות אישית או קניינית אחרת. בנוסף אתה מסכים שהתגובות/ הערות שלך לא יכילו חומר בלתי חוקי, פוגעני או מגונה בדרך אחרת, או יכילו כל נגיף מחשב או תוכנות זדוניות אחרות העלולות להשפיע בדרך כלשהי על פעולת השירות או כל אתר קשור.
אינך רשאי להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני כוזבת, להעמיד פנים שאתה מישהו שאינו אתה, או להטעות אותנו או צדדים שלישיים בכל הנוגע למקורן של תגובות כלשהן. אתה האחראי הבלעדי לכל תגובה שתגיב ולדיוקה. אנו לא לוקחים שום אחריות ואנחנו לא נושאים באחריות לתגובות שפורסמו על ידך או על ידי צד ג ' כלשהו.


סעיף 10 - מידע אישי
מסירת המידע האישי שלך דרך החנות כפופה למדיניות הפרטיות שלנו המפורסמת בנפרד.

סעיף 11 - שגיאות, אי דיוקים והשמטות
לעיתים יתכן ויהיה מידע באתרנו או בשירות המכיל שגיאות דפוס, אי דיוקים או מחדלים העלולים להתייחס לתיאורי מוצרים, תמחור, מבצעים, הצעות, דמי משלוח למוצרים, זמני מעבר וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן שגיאות, אי דיוקים או השמטות, ולשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם מידע כלשהו בשירות או באתר קשור כלשהו אינו מדויק בכל עת וללא הודעה מוקדמת (כולל לאחר ששלחת את הזמנתך) .
איננו מתחייבים בחובה לעדכן, לתקן או להבהיר מידע בשירות או באתר כלשהו קשור, לרבות ללא הגבלה מידע על מחירים, למעט כנדרש בחוק. אין לקחת שום עדכון או תאריך רענון מוגדרים שהוחלו בשירות או באתר קשור כלשהו, כדי לציין שכל המידע בשירות או באתר קשור כלשהו שונה או עודכן.

סעיף 12 - שימושים אסורים
בנוסף לאיסורים אחרים כמפורט בתנאי השירות, נאסר עליך להשתמש באתר או בתכניו: (א) לכל מטרה בלתי חוקית; (ב) לשדל אחרים לבצע או להשתתף במעשים בלתי חוקיים כלשהם; (ג) להפר כל תקנות, כללים, חוקים או תקנו, (ד) לפגוע בזכויות הקניין הרוחני שלנו או בזכויות הקניין הרוחני של אחרים או להפר אותן; (ה) להטריד, להתעלל, להעליב, לפגוע, להשמיץ, להשמיץ, לזלזל, להפחיד או להפלות על פי מין, נטייה מינית, דת, מוצא אתני, גזע, גיל, מוצא לאומי או מוגבלות; (ו) למסור מידע כוזב או מטעה; (ז) להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני שישמש או עשוי לשמש בכל דרך שתשפיע על הפונקציונליות או ההפעלה של השירות או של כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט; (ח) לאסוף או לעקוב אחר המידע האישי של אחרים; (ט) לדואר זבל, פישינג, או כל הונאה אחרת; (י) לכל מטרה מגונה או בלתי מוסרית; או (יא) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השימוש שלך בשירות או בכל אתר קשור בגין הפרת כל השימושים האסורים. (יב) לכל מטרה מגונה או בלתי מוסרית; (יג) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השימוש שלך בשירות או בכל אתר קשור בגין הפרת כל השימושים האסורים. (יד) לכל מטרה מגונה או בלתי מוסרית; או (טו) לשבש או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר קשור, אתרים אחרים או האינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השימוש שלך בשירות או בכל אתר קשור בגין הפרת כל השימושים האסורים.

סעיף 13 - הצהרת אחריות; הגבלת אחריות
איננו מתחייבים כי השימוש שלך בשירות שלנו יהיה ללא הפרעה, יעמוד בזמנים, מאובטח או נטול שגיאות.
אנו לא מתחייבים שהתוצאות העשויות להתקבל מהשימוש בשירות יהיו מדויקות או אמינות.
אתה מסכים כי מעת לעת אנו עשויים להסיר את השירות לפרקי זמן בלתי מוגבלים או לבטל את השירות בכל עת, ללא הודעה אליך.
אתה מסכים במפורש שהשימוש שלך או חוסר היכולת להשתמש בשירות הוא על אחריותך בלבד. השירות וכל המוצרים והשירותים המועברים אליך באמצעות השירות מסופקים (למעט כפי שצוין במפורש על ידינו) "כפי שהוא" ו"כפי שניתן" לשימושך, ללא כל התחייבות, אחריות או תנאים מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, כולל כל האחריות המשתמעת או תנאי ו/או איכות סחירות, התאמה למטרה מסוימת, עמידות, כותרת ואי הפרה.
מועבר, או הופך לרשותו דרך השירות דרך השירות, גם אם ייוודע להם באפשרותם. מכיוון שמדינות או תחומי שיפוט מסוימים אינם מאפשרים החרגה או הגבלת האחריות לנזקים תוצאתיים או נלווים, במדינות או בתחומי שיפוט כאלה, אחריותנו תוגבל במידה המרבית המותרת על פי החוק.

סעיף 14 - פיצוי
במידת הצורך, אתה מסכים לשלם פיצוי (לרבות דמי טרחה סבירים של עורכי דין) וגם לבטל כל טענה נגד חריפתא או מי מטעמה, (כולל נושאי משרה, סוכנים, קבלנים, נותני שירותים, קבלני משנה, ספקים, מתמחים ועובדים) ולרדת מכל טענה נגד או דרישה שנעשו על ידך או על ידי צד שלישי הנובעות מהפרתך של תנאי שירות אלה או של כאלו הקשורים במסמך זה, או הפרתך כל דין או זכויות צד ג'.

סעיף 15 - יכולת שונות
אם נקבע כי הוראה כלשהי בתנאי שירות אלה אינה חוקית, בטלה או בלתי ניתנת לאכיפה, הוראה כזו תהיה בכל זאת אכיפה במידה המלאה המותרת על פי החוק הרלוונטי, והחלק הבלתי ניתן לאכיפה ייחשב כחלק נפרד מתנאי תקנון אלה. קביעה כזו לא תשפיע על תקפותם ואכיפתן של כל הוראות אחרות שנותרו.
סעיף 16 - סיום
ההתחייבויות וההתחייבויות של הצדדים שנגרמו לפני מועד הסיום ימשיכו לשרוד את סיום הסכם זה לכל מטרה.
תנאי שירות אלה תקפים אלא אם כן אתה או אנו מסיימים אותם. אתה רשאי לסיים תנאי שירות אלה בכל עת על ידי הודעה שאינך מעוניין עוד להשתמש בשירותים שלנו, או כאשר אתה מפסיק להשתמש באתר שלנו.
אם על פי שיקול דעתנו או חשדותינו אינך עומד בתנאי כלשהו אנו רשאים לסיים את ההסכם בכל עת וללא הודעה, ותישאר אחראית לכל הסכומים המגיעים עד וכולל תאריך סיום; ו / או בהתאם לכך עשוי למנוע ממך גישה לשירותים שלנו (או לכל חלק מהם).

סעיף 17 - הסכם
כשלון שלנו במימוש או אכיפה של זכות או הנחיה כלשהן מתוך תנאי שירות אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.
תנאי שירות אלה וכל מדיניות או כללי הפעלה המפורסמים על ידינו באתר זה או ביחס לשירות מהווים את כל ההסכם וההבנה בינך לביננו ושולטים על השימוש שלך בשירות, במקום כל הסכמה, תקשורת והצעה קודמת או זמנית , בין אם בעל פה ובין בכתב, בינך לבינינו (כולל, אך לא רק, כל הגרסאות הקודמות של תנאי השירות).
כל אי בהירות בפרשנות של תנאי שירות אלה לא תתפרש כנגד חריפתא או מי מטעמה.